ERD226M2EG16RR
MFR.Part #
ERD226M2EG16RR
JLCPCB Part #
C3007660
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 22uF 250V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS