EKM476M2GL20RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM476M2GL20RR
JLCPCB Part #
C3007664
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 20mm 400V 47uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS