EKM336M2GG18RR71AGX
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM336M2GG18RR71AGX
JLCPCB Part #
C51890333
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 18mm 2000hrs@105℃ 33uF 352mA@100kHz 3Ω 400V 5mm ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS