EKM226M2GI16RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM226M2GI16RR
JLCPCB Part #
C3007686
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 16mm 22uF 400V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS