ULR108M1AF1ARR
MFR.Part #
ULR108M1AF1ARR
JLCPCB Part #
C840151
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS