EHP277M2WP30SZ
MFR.Part #
EHP277M2WP30SZ
JLCPCB Part #
C238420
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS