EGT687M1JI25CQ
MFR.Part #
EGT687M1JI25CQ
JLCPCB Part #
C697523
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-45℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 5mm 63V 680uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS