EGT476M1ED11RR
MFR.Part #
EGT476M1ED11RR
JLCPCB Part #
C256506
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-45℃~+105℃ 11mm 25V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS