ERD186M2VG14RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ERD186M2VG14RR
JLCPCB Part #
C697597
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 14mm 18uF 350V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS