NR5040-220MTSX01
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR5040-220MTSX01
JLCPCB Part #
C22459306
Package
SMD,5x5mm
Description
1.85A 1.8A 160mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS