NR6045S101MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR6045S101MT
JLCPCB Part #
C42370327
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 510mΩ 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS