FSA0650-2R2MT
MFR.Part #
FSA0650-2R2MT
JLCPCB Part #
C22459330
Package
SMD,7x6.6mm
Description
12.5mΩ 2.2uH 8.8A 8A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS