MWBA1812D900PT-N-HF
MFR.Part #
MWBA1812D900PT-N-HF
JLCPCB Part #
C49241508
Package
1812
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 2A 50V 85mΩ 90Ω@100MHz 1812 Common Mode Filters ROHS