MWBA0603D900PT-F-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWBA0603D900PT-F-HF
JLCPCB Part #
C49241360
Package
SMD-4P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 20V 250mΩ 300mA 90Ω@100MHz SMD-4P,1.6x0.8mm Common Mode Filters ROHS