SKA60B-15
MFR.Part #
SKA60B-15
JLCPCB Part #
C5754126
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 4A 60W 93% DIP,50.8x50.8mm Power Module/Power Supply ROHS