SKM15A-15
MFR.Part #
SKM15A-15
JLCPCB Part #
C5900203
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 88% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS