SCW20B-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SCW20B-15
JLCPCB Part #
C6215849
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.333A 1.5kV 15V 18V~36V 20W 88% DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS