SKM30A-12
MFR.Part #
SKM30A-12
JLCPCB Part #
C7011228
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 2.5A 30W 89.5% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS