MDS15A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
MDS15A-12
JLCPCB Part #
C6224815
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 4kV 88% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS