NSD10-48D15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NSD10-48D15
JLCPCB Part #
C5834328
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 15V 1kV 2 22V~72V 330mA 77% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS