MDS01L-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
MDS01L-15
JLCPCB Part #
C6089743
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 15V 1W 4.5V~5.5V 67mA 6kV 75% SIP,19.5x9.8mm Power Module/Power Supply ROHS