MDD01M-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
MDD01M-15
JLCPCB Part #
C7301317
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 15V 1W 2 34mA 6kV 76% SIP,19.5x9.8mm Power Module/Power Supply ROHS