MDD02M-15
MFR.Part #
MDD02M-15
JLCPCB Part #
C6989248
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
10.8V~13.2V 15V 2 2W 67mA 6kV 82% SIP,19.5x9.8mm Power Module/Power Supply ROHS