DETN01L-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DETN01L-12
JLCPCB Part #
C6224816
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
12V 1W 2 3kV 4.5V~5.5V 42mA 78% SMD-10P,15.2x10.7mm Power Module/Power Supply ROHS