DPB09A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DPB09A-12
JLCPCB Part #
C7264812
Package
SIP,24x21.8mm
Description
12V 2 375mA 88% 9V~18V SIP,24x21.8mm Power Module/Power Supply ROHS