DPB09B-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DPB09B-12
JLCPCB Part #
C6935054
Package
SIP,24x21.8mm
Description
12V 18V~36V 2 375mA 87% SIP,24x21.8mm Power Module/Power Supply ROHS