DKMW30F-15
MFR.Part #
DKMW30F-15
JLCPCB Part #
C7171885
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 1A 2 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS