DKMW20G-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKMW20G-15
JLCPCB Part #
C6021806
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 20W 660mA 88% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS