DKA15B-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKA15B-05
JLCPCB Part #
C5711632
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5A 15W 18V~36V 1kV 2 5V 80% DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS