DKA15A-12
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKA15A-12
JLCPCB Part #
C6183626
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
12V 15W 1kV 2 625mA 83% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS