DCW12C-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DCW12C-15
JLCPCB Part #
C6932108
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 12W 15V 2 36V~72V 400mA 83% DIP,31.8x20.3mm Power Module/Power Supply ROHS