SFTN01N-15
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SFTN01N-15
JLCPCB Part #
C6294803
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 15V 1W 21.6V~26.4V 3kV 67mA 78% SMD-10P,15.2x10.7mm Power Module/Power Supply ROHS