XESD2FD3V3B
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
XESD2FD3V3B
JLCPCB Part #
C2830132
Package
SOD-882
Description
100W@8/20us 10V 12pF 1uA 3.3V 5A 5V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS