SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C5189764
Package
SMA
Description
10.29A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS