SMF51A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF51A-MS
JLCPCB Part #
C7473251
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.4A@10/1000us 200W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS