SMF30A-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF30A-MS
JLCPCB Part #
C7473237
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 30V 36.8V 4.1A@10/1000us 48.4V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS