MSK50N03DF
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MSK50N03DF
JLCPCB Part #
C2902920
Package
DFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 109pF 131pF 2.5V 30V 37.5W 50A 7.5mΩ@10V、11mΩ@4.5V 9.8nC@4.5V 940pF N-Channel DFN-8(3x3) MOSFETs ROHS