SMF11CA-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
SMF11CA-MS
JLCPCB Part #
C7473212
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11A@10/1000us 11V 13.5V 18.2V 2.5uA 200W@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS