PMEG60T30ELRX-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PMEG60T30ELRX-MS
JLCPCB Part #
C52287505
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 3A 60V 700mV@3A 80A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS