BZT52B3V3S
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52B3V3S
JLCPCB Part #
C18547701
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.23V~3.37V 3.3V 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS