PMEG3005EGWX-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PMEG3005EGWX-MS
JLCPCB Part #
C52287461
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 22A 30V 500mA SOD-123FL Schottky Diodes ROHS