BZT52B4V3
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52B4V3
JLCPCB Part #
C3647089
Package
SOD-123
Description
1 Independent 350mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS