MSESD5Z3.3C
MFR.Part #
MSESD5Z3.3C
JLCPCB Part #
C2830150
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 18.6V 1uA 200W@8/20us 25pF 3.3V 5.6V 9.4A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS