MSESD10EMC24
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MSESD10EMC24
JLCPCB Part #
C5174648
Package
DFN1006-2
Description
1uA 24V 32V 3A 50V 8pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS