MM3Z2V7-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
MM3Z2V7-MS
JLCPCB Part #
C22459406
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 110Ω 120uA@1V 2.5V~2.9V 2.7V 200mW SOD-323 Zener Diodes ROHS