PMEG2005EGWX-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
PMEG2005EGWX-MS
JLCPCB Part #
C52287402
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 20V 22A 250uA@20V 390mV@0.5A 500mA SOD-123FL Schottky Diodes ROHS