BZV55C3V3-MS
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZV55C3V3-MS
JLCPCB Part #
C20627153
Package
LL-34
Description
1 Independent 2uA 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 85Ω LL-34 Zener Diodes ROHS