BZT52C18S
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C18S
JLCPCB Part #
C2902900
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@12.6V 16.8V~19.1V 18V 200mW 45Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS