BZT52C11S
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C11S
JLCPCB Part #
C2902898
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA 11V 150Ω 200mW 20Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS