MBR30100W
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR30100W
JLCPCB Part #
C5143105
Package
TO-247S
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 300A 30A 50uA@100V 830mV@15A TO-247S Schottky Diodes ROHS